برون‌سپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس

برونسپاری-خدمات-پس از فروش به مرکز تماس

اگر در مسیر توسعه کسب و کار خود بیش از حد مشغول صحبت با مشتری باشید و یا تماس مشتریان را به پست صوتی منتقل کنید. وقت آن است تا تغییری در فرآیند های خود ایجاد کنید. برونسپاری خدمات پس از فروش پشتیبانی مشتری به مرکز تماس، تضمین می دهد که همواره فردی برای پاسخگویی به تماس های ورودی در کسب و کار شما در دسترس است.

برخی از صاحبان مشاغل کوچک نسبت به برونسپاری خدمات پس از فروش خود بسیار نا مطمئن هستند. آنها نمی توانند به راحتی به شخص دیگری اجازه دهند به تماس های آنها پاسخ دهد. اعتماد کردن به کیفیت خدمات پشتیبانی مشتری که توسط فردی خارج از سازمان انجام شود بسیار دلهره آور است.

برای کسب و کارها ، شهرت برند یک امر حیاتی است. برای داشتن شهرت باید حرفه ای باشید و برای حرفه ای بودن باید از افراد ماهر در کار خود کمک بگیرید. اگر کارمندان شما که تماس ‌های خدمات مشتری را پاسخ می‌دهند، برای این کار آموزش حرفه ای ندیده باشند، دانش و مهارت لازم برای انجام این کارها را ندارند و کیفیت این خدمات را تحت تاثیر قرار میدهد.

مرکز تماس چیست؟

مرکز تماس یک بخش تجاری است که به نمایندگی از کسب و کار مسئولیت برقراری تماس با مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه را به عهده دارد. مسئولیت اصلی آن ارائه یک تجربه شخصی به مشتریان از طریق برقراری ارتباط ورودی و خروجی با مشتریان حاضر و مشتریان احتمالی است. کسب و کارهای کوچک اغلب تعاملات و ارتباط با مشتریان خود را به مراکز تماس برون سپاری می کنند.

از منظر استراتژیک و مالی، برونسپاری خدمات پس از فروش به مراکز تماس و کال سنتر ها برای یک شرکت بسیار مهم است. شما با ارائه تمامی راه حل های کسب و کار و خدمات از قبل در مورد پروژه و شرکت میتوانید اطمینان داشته باشید که مرکز تماس تمام نیازهای شما را برآورده می کند تا خدمات مشتری شما را برآورده کند.

خدمات پس از فروش چیست؟

خدمات پس از فروش به فرآیندهای مختلفی اطلاق می شود که باعث می شود مشتریان از محصولات و خدمات سازمان رضایت داشته باشند. این خدمات یکی از جنبه های مهم مدیریت فروش است و نباید نادیده گرفته شود.

امروزه در میان انواع استراتژی های بازاریابی اهمیت بازاریابی دهان به دهان از اهمیت بالایی برخوردار است. مادامی که بتوانید نیازها و خواسته های مشتریان خود را برآورده کنید تا حدود زیادی می توانید بازاریابی دهان به دهان مثبتی را برای برند خود انتظار داشته باشید.

با ارائه صحیح خدمات پس از فروش می توانید نتیجه بگیرید که آیا محصولات و خدمات شما انتظارات مشتریان را برآورده می کند یا از آنها فراتر می رود.

مزایای برونسپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس

برونسپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس به هیچ وجه نشان دهنده از دست دادن کنترل ارتباط شما با مشتری نیست. سرپرستان مرکز تماس، کارشناسان پاسخگویی به تماس های ورودی را بر اساس دستورالعمل های شرکت شما و تصویر برند شما هدایت می کنند. همچنین توجه به این نکته که آنها آموزش دیده اند تا آماده پاسخگویی و انطباق با انواع درخواست های مشتری باشند به مزیت های برونسپاری خدمات پس از فروش می افزاید.

با خدماتی که ما در مرکز تماس تیام نت ارائه میدهیم، قادر به رسیدگی به انواع تماس ها هستیم و به عنوان رابط بین شما و مشتریان شما قرار می گیریم. با برونسپاری خدمات پس از فروش خود به کال سنتر تیام نت، شما از خط تلفن ارائه دهنده خدمات با کیفیت بهره مند می شوید که تصویر یک شرکت با خدمات پس از فروش حرفه ای را به مشتریان منتقل می کند. برون سپاری روابط با مشتری به این معنی است که مشاغل وظایف سنگینی دارند که زمان را برای تمرکز بر کارهای دیگر مانند توسعه و عرضه محصولات جدید آزاد می کند.

 • مدیریت سرتاسری سرویس های شما (از اولین مرحله تا انتها)
 • دسترسی سریع و در دسترس بودن 24/24 و 7/7 از طریق کانال های مختلف
 • پاسخگویی بهینه: کم بودن زمان انتظار، حل سریع مشکل، هپی کال
 • داشتن دانش کافی در مدیریت ارتباط با مشتری و تعهد به  ارائه خدمات با کیفیت
 • شفافیت در پردازش خدمات پس از فروش با ارائه گزارش های شاخص های کمی و کیفی
 • نظارت مستمر بر اقدامات اصلاحی برای بهبود دائمی کیفیت خدمات و محصولات

مدیریت تماس های ورودی در مرکز تماس خدمات پس از فروش

مدیریت خدمات پس از فروش علاوه بر بازاریابی، مدیریت و ارتباطات برای یک شرکت هرچند ضروری است اما بدیهی نیست. اکثر مشتریانی که با شما تماس می گیرند، مشتریان ناراضی هستند که برای مشکلات مختلف با شما تماس گرفته اند. مانند:

 • مشکلات در استفاده از محصولات یا خدمات شما
 • سوالات فنی یکی از محصولات شما
 • مشکلات در دانلود فایل یا نرم افزار
 • نصب یک نرم افزار
 • مشکلات پرداخت آنلاین
 • کمک گرفتن در نحوه استفاده از محصول و …

در کال سنتر ها کارشناسان برای نحوه ی برخورد و صحبت کردن با انواع مشتری آموزش دیده اند. آنها به خوبی می دانند چگونه با مشتریان عصبانی صحبت کنند تا در نهایت رضایت آنها را جلب کنند. برونسپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس این امکان را برای شما ایجاد میکند تا ارتباط خود را به شکلی حرفه ای و عین حال دوستانه با مشتریان حفظ کنید.

در مواقعی که مشتریان شما برای پیگیری یک مشکل خاص اقدام به برقراری ارتباط با شما می کنند، اگر برای حل مسئله موجود به مهارت های پیشرفته تر در زمینه فعالیت شما نیاز باشد ، درخواست مشتریان طبق دستورالعمل شرکت به یک متخصص در تیم فنی شرکت ارسال می شود.

کاربرد مرکز تماس در خدمات پس از فروش
کاربرد مرکز تماس در خدمات پس از فروش

کاربرد مرکز تماس در خدمات پس از فروش

مشتریان که از شما خرید کرده اند پس از دریافت محصول یا اشتراک در خدمات، انتظار برخورداری از پشتیبانی با کیفیتی دارند که بتواند پاسخگوی کامل نیازهای آنها باشد و راهنمای آنها در مراحل  تعمیر و پیگیری ها باشد.

راه اندازی خدمات پس از فروش به معنای مراقبت از مشتریان پس از فروش محصول یا خدمات خود به آنهاست. این خدمات برای حل انواع خرابی با در نظر گرفتن تعمیرات لازم برای اطمینان از شرایط کارکردن خوب محصول در طول دوره گارانتی آن است.

با این حال، ارائه خدمات پس از فروش عموماً برای مصرف کنندگان تجربه بدی به همراه دارند. انتظار طولانی در صف تلفن، در دسترس نبودن مشاوران و کارشناسان و متحمل شدن هزینه های اضافی. دریافت پیشنهاد تعمیر، دریافت بازگشت کالای معیوب یا دریافت صرفاً بازپرداخت به موانع برای مشتریان تبدیل شده است.

برای تغییر اوضاع و کمک به شرکت ها در خدمات پس از فروش، با توجه حرفه ای تر بودن مرکز تماس ها در این زمینه ،با برون سپاریِ این خدمات آن را به یک مزیت رقابتی واقعی تبدیل کنید. با این کار مشتریان خود را حفظ میکنید و نرخ ریزش آنها کم میشود و راه حلی برای مقابله با بسیاری از چالش ها در کسب و کار ها است.

مزایای برونسپاری خدمات پس از فروش خود به مرکز تماس تیام نت

بسیاری از شرکت ‌ها در بخش‌ های مختلف اهمیت و چالش ‌های نهفته در راه‌اندازی خدمات پس از فروش مشتریان خود را درک کرده ‌اند. برونسپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس تیام نت که به روشی حرفه ای و سازماندهی شده تماس ها را مدیریت می کند علاوه بر تمامی مزیت های گفته شده پیشین مزایا زیر را برای شما ایجاد می کند:

 • تضمین واقعی رضایت مشتری
 • ارزش افزوده واقعی به محصولات و خدمات عرضه شده در بازار
 • صرفه جویی در زمان و راهی عالی برای کاهش هزینه های عملیاتی
 • یک اهرم قدرتمند برای وفاداری و حفظ مشتری و در نتیجه سود بیشتری
 • جزء ضروری در مدیریت خوب تعاملات بین مشتریان و برند و شهرت شرکت ها
 • یک پایه محکم در ایجاد یک رابطه پایدار و قابل اعتماد با مشتریان
 • یک مزیت رقابتی قوی نسبت به رقبا

نتیجه

برونسپاری خدمات پس از فروش به مرکز تماس به شما امکان می دهد با افرادی که در این زمینه متخصص هستند کار کنید. علاوه بر این، کارشناسان کال سنتر ها آموزش دیده و تجربه کافی در این زمینه دارند. و می توانند موقعیت های مختلفی را که ممکن است پیش بیاید، مدیریت کنند..

با آگاهی از مزایای بالقوه مدیریت خدمات پس از فروش خوب، مرکز تماس تیام نت، به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مرکز تماس بهترین راه حل های برون سپاری مدیریت ارتباط با مشتری را به شرکت ها ارائه می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

  به کمک نیاز دارید؟