بازاریابی و فروش

خدمات تیام نت
_

خدمات
بازاریابی و فروش

فروش حرفه‌ای و مدرن با ابزارهای نوین

تحقیقات بازار

بسیاری از محصولات بدون تحقیقات بازار و بازارسنجی طراحی و بعضاً حتی تولید هم شده‌اند که این محصولات با تقاضا و نیاز تفاوت دارند، تحقیقات بازار پیش از طراحی و تولید می‌تواند در موفقیت کسب و کار تاثیر بسزایی داشته‌ باشد.

مشتری‌یابی

شناخت بازار و ایجاد فرصت‌های فروش از مهمترین بخش‌های هر کسب و کار می‌باشد که ما در تیام‌نت با شما در این بخش با تمامی تجربیات و دانش‌مان با شما همراه هستیم.

مشتری‌یابی انبوه

بسیاری از کسب و کارها به علت حجم بالای فرصت‌های فروش و بازار از متدها و ابزارهای تبلیغاتی انبوه‌بری ایجاد فرصت‌های فروش استفاده می‌کنند، به کارگیری و بهره‌مندی از تمامی این مدیاها در قنات تیام‌نت ممکن می‌شود.

ایجاد شبکه فروش

کسب و کارهایی که در دایره تاثیرگذاری موفق هستند و یا خرید محلی برای مشتریان در اولویت می‌باشد برای پیشرفت ایجاد شبکه فروش از اولویت بالایی برخوردار است.

همکاری در فروش

راه‌اندازی سیستم‌های همکاری در فروش علاوه بر زیرساخت نیازمند طراحی ساختار و پلن‌های همکاری می‌باشد که با قنات تیام‌نت همراه با مشاوره ما راه‌اندازی سیستم کسب درآمد برای هر کسب و کاری ممکن می‌شود.

تل‌مارتیک

فروش از طریق ماشین و اتوماتیک توسط سیستم‌های تلفنی، امکانی است که ما در تیام‌نت همراه با شما برای کسب و کارتان طراحی و با قنات آن را ممکن می‌کنیم.

بازاریابی تلفنی

ارتباط مستقیم در تماس‌های تلفنی و پیگیری در فروش می‌تواند موفقیت در فروش را چند برابر و فروش مستقیم را افزایش دهد، مرکز تماس حرفه‌ای تیام‌نت امکان راه‌اندازی سریع، آسان و کم هزینه بازاریابی تلفنی حرفه‌ای را فراهم می‌کند.

فروش تلفنی

فروش مجدد به مشتریان گذشته که سابقه خرید از شما را دارند از مهمترین بخش‌های هر کسب و کار می‌باشد که طی تماس‌های تلفنی می‌توان انها را مجدد فعال نمود و درآمدزا کند.

افزایش درآمد

بسیاری از کسب و کارها به علت روزمرگی از بالابردن ارزش مشتریان و ارزش فاکتورهای صادره غافل شده‌اند که ما در تیام‌نت ضمن تحلیل فرآیند کسب و کار شما سعی در افزایش درآمد شما از بازار موجود خواهیم نمود.

فرصت فروش12545915+
همکاری در فروش1027+
کارشناس فروش175+
عاملیت فروش85+
برخی از مشتریان ما

    به کمک نیاز دارید؟