نظارت تصویری و دوربین

خدمات تیام‌نت
_

سیستم‌های
 نظارت تصویری

اربا به خدمت گرفتن چشمان مدرن دید خود را گسترش دهید

دوربین‌های مدار بسته آنالوگ (AHD)

دوربین مداربسته HD به سه دسته اصلی تقسیم می‌شود (HDCVI – HDTVI – AHD). قیمت این مدل دوربین‌ها به نسبت تکنولوژی تحت شبکهIP، کمتر هست. کیفیت آنها از 2 مگاپیکسلی تا 12 مگاپیکسیل است.

دوربین‌های مداربسته تحت شبکه IP

با ظهور IP هر گونه ارتباط و اتصالی متحول شد و سیستم‌های نظارت تصویری هم از این قاعده مستثنی نیستند، دوربین‌هایIP با استفاده از پروتکل TCP/IP ارتباط را برقرار و تصاویر و صوت را منتقل می‌نمایند.

دوربین‌های مداربسته WiFi

دوربین وای‌فای (wifi) جهت پرستاری از کودک، سالمند و حیوان خانگی کاربرد دارد. دوربین بیبی کم، وایرلس، خانگی، بیسیم سایر نام‌های آن در بازار است.

دوربین‌های شلنگی اندوسکوپی

در تعمیرات تجهیزات نصب شده و یا با دسترسی سخت توسط دوربین اندوسکوپی کابل‌دار می‌توانید جاهایی که دسترسی به آن‌ها میسر نیست را در موبایل، تبلت یا لپ‌تاپ خود مشاهد کنید.

دوربین‌های اینترنتی

دوربین‌های اینترنتی دوربین‌هایی هستند که به تنهایی با استفاده از مازول‌های داخلی خود به اینترنت متصل شده و امکان مشاهده تصاویر از راه دور را فراهم می‌نمایند.

دستگاه ضبط تصویر DVR و UVR

دستگاه ضبط تصاویر UVR نسل جدیدی از دستگاه‌های ضبط تصویر آنالوگ یا دیجیتال محسوب می‌شود. قابلیت‌های هوشمند بسیاری در این دستگاه وجود دارد که در دستگاه DVR این قابلیت‌ها را نمی‌توانید مشاهده نمایید.

دستگاه ضبط تصویر NVR

دستگاه‌های NVR برای سیستم مداربسته تحت شبکه یا IP مناسب می‌باشند. که با یک یا چند پورت Eth به شبکه متصل شده و با استفاده از IP می‌توان به آن متصل و تنظیمات لازم به جهت سرویس دهی و ضبط تصاویر را اعمال نمود.

برخی از مشتریان ما

مزایای خرید سیستم نظارت تصویری از تیام‌نت

_

پشتیبانی در دسترس و به موقع

انتقال تصویر بدون دغدغه

امنیت و اطمینان از تیم اجرا

تامین اینترنت انتقال تصویر

تیم فنی باتجربه و حرفه‌ای

طراحی حرفه‌ای جهت کاهش هزینه‌های اجرا

    به کمک نیاز دارید؟