چگونه آنتی ویروس Nod32 را نصب کنم؟

با طی کردن 4 گام زیر آنتی ویروس Nod32 خود را به آسانی نصب و فعال نمایید و تا یکسال آپدیت‌ها را اتوماتیک دریافت و کامپیوتر یا لپ تاپ خود را ایمن کنید.

گام 1 : انتخاب محصول

کد لایسنس 16 کاراکتری ارائه شده توسط تیام‌نت جهت آنتی‌ ویروس Nod32 در مصارف خانگی برای آنتی ویروس Nod32 و Internet Security قابل استفاده می‌شود در نسخه Internet Security تمامی امکانات آنتی ویروس به همراه امکانات محافظت از مهاجمین در فضای اینترنت وجود دارد، در صورتی که کامپیوتر شما به اینترنت متصل نمی‌شود از نسخه آنتی ویروس استفاده نمایید ولی در صورتی که بیشتر اوقات در اینترنت مشغول به کار هستید و ممکن است در معرض وب سایت‌هایی قرار بگیرید که قصد سوء استفاده از منابع داخلی سیستم‌های شما را داشته باشند، از نسخه اینترنت سکوریتی استفاده کنید. پس از انتخاب نسخه از طریق راهنمای تشخیص نوع ویندوز، نوع ویندوز خود که 32 بیتی یا 64 بیتی می‌باشد را تشخیص دهید و سپس نسبت به نصب آنتی ویروس اقدام کنید.

گام 2 : دانلود آنتی ویروس

جهت نصب و استفاده از آنتی ویروس Nod32 با توجه به نوع ویندوز خود (32 بیتی یا 64 بیتی) و کاربری خود یکی از پکیج‌های زیر را دانلود، نصب و لایسنس دریافتی خود را فعال نمایید.

رمز فایل : tiamnet.com

گام 3 : نصب آنتی ویروس

در تمامی مراحل اتصال سیستم به اینترنت لازم است

بعد از دانلود فایل، بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه اکسترکت را انتخاب کنید.

رمز فایل (tiamnet.com) را وارد کرده و OK را انتخاب کنید.

وارد پوشه فایل اکسترکت شده و فایل نصبی را باز کنید.

مراحل نصب به صورت اتوماتیک شروع می‌شود و شما باید تا نصب کامل صبر کنید.

بعد از نصب برنامه به صورت خودکار اجرا شده و پنجره‌ای شبیه عکس زیرنمایش داده می‌شود که به معنای نصب کامل برنامه است اما برنامه به طور کامل فعال نشده است(در ادامه با لایسنس تهیه شده برنامه را فعالسازی می‌کنیم).

گام 4 : فعالسازی لایسنس

در تمامی مراحل اتصال سیستم به اینترنت لازم است

برای فعال کردن برنامه ابتدا گزینه Use a purchased License Key را انتخاب کنید.

در قسمت License Key، کد لایسنس خریداری شده را وارد نمائید و سپس کلید Continue را انتخاب کنید.

اطلاعات خواسته شده را در قسمت مربوطه وارد کنید. سپس کلید Activate را انتخاب کنید.
• فیلد Country را تغییر ندهید.
• تیک گزینه آخر اختیاری است.

در پنجره جدیدی که باز میشود پیام فعال شدن برنامه نشان داده شده است که با زدن کلید Done پنجره بسته شده و مراحل فعالسازی برنامه تکمیل میشود.

در آخر هم صبر کنید که برنامه فایل‌هایش را آپدیت کند.

در صورتی که در هر یک از مراحل نصب دچار مشکل شدید می‌توانید نرم‌افزار AnyDesk را دانلود نمایید و با بخش پشتیبانی 91012500021 تماس بگیرد.

    به کمک نیاز دارید؟