با خواندن این مقاله به راحتی برنامه AnyDesk را نصب کنید.

گام 1 : دانلود AnyDesk

جهت نصب و استفاده از AnyDesk فایل زیر را دانلود کنید.

رمز فایل : tiamnet.com

گام 2 : نصب AnyDesk

بعد از دانلود فایل، بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه اکسترکت را انتخاب کنید.

رمز فایل (tiamnet.com) را وارد کرده و OK را انتخاب کنید.

وارد پوشه فایل اکسترکت شده و فایل نصبی را باز کنید. مراحل نصب به صورت اتوماتیک شروع می‌شود و زمان زیادی نمی‌برد.

بعد از نصب، برنامه باز شده و صفحه‌ای مطابق عکس زیر می‌بینید. قسمت مشخص شده در عکس، آدرس مربوط به سیستم شما را نشان می‌دهد که با این کد فرد دیگری، شما را در شبکه پیدا می‌کند. دقت کنید که در سمت چپ بالا گزینه تیک سبز قرار داشته باشد. این تیک نشان دهنده اتصال صحیح سیستم به اینترنت است.

اگر فردی درخواست اتصال بدهد، برای شما پیامی نمایش داده می‌شود که با تایید (ACCEPT) پیام، فرد می‌تواند به سیستم شما متصل شود.

با انتخاب گزینه Disconnect اتصال فرد با سیستم شما قطع می‌شود.

اتصال به سیستم دیگر

اگر شما قصد اتصال به سیستم فرد دیگری دارید فقط کافیست آدرس (کد) برنامه فرد را در نوار بالای AnyDesk وارد کنید و گزینه اتصال یا همان ایکون فلش را انتخاب کنید.
در صورتی که نیاز به این دارید اتصال را معکوس کنید یعنی بجای اینکه شما کنترل سیستم فرد دیگر را در دست داشته باشید، فرد مقابل توانایی کنترل سیستم شما را داشته باشد فقط کافیست ایکون رعدوبرق (مشخص شده در تصویر پایین) را انتخاب کنید و گزینه Switch Sides را بزنید و پیام نمایش داده شده را تایید کنید. از این به بعد فرد مقابل کنترل سیستم شما را در دست دارد.

توجه
با اجرای نرم افزار، شخصی که به سیستم شما متصل می‌شود تنها کنترل ماوس در سیستم شما را در دست دارد و به فایل‌های شما دسترسی ندارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    به کمک نیاز دارید؟